tomwie 4 marca 2015 16:47
Linia jak wiele innych. Niczym szczególnym się nie wyróżnia. Czysto, zazwyczaj punktualnie. Niestety już dziś wszystko na pokładzie (oprócz mineralnej i wafelka) za kasę (na szczęście ceny nie są kosmiczne) 
Niektóre ruchy (niby promocyjne) naszego narodowego przewoźnika mogą trochę śmieszyć. Leciałem w tłusty czwartek z WAW do CDG. Zapowiedziano, że zgodnie ze staropolską tradycją pasażerowie zostaną poczęstowani pączkami. Po czym stewki rozniosły mini pączki sucharki z poprzedniego dnia (bez nadzienia). Żenada i żadna reklama polskiej tradycji!!!!!! 
Ania Capar 29 września 2015 23:27
Szybka reakcja na maila odnośnie nieprawidłowości w działaniu serwisu internetowego. Mobilna karta pokładowa, świetna sprawa, kiedy nie masz gdzie wydrukować swojej karty pokładowej (tym bardziej, że odprawić się można najwcześniej na 24h przed odlotem). Darmowa woda i batonik. Bardzo podobało mi się to, że kapitan mówił jaką trasą będziemy lecieć/gdzie aktualnie się znajdujemy oraz że w gazetce tej linii umieszczona jest informacja o jej flocie i dalszych planach rozwoju. Takie fajne ciekawostki. 
Częste problemy z działaniem serwisu internetowego. 
zgaja 14 czerwca 2017 13:45
Częste loty z portów regionalnych do WAW
Miła obsługa pokładowa 
Opóźnienia lotów
Długi czas rozpatrywania reklamacji
Fatalny system reagowania w sytuacjach awaryjnych (choć mój poranny lot do WAW był odwołany kilka godzin wcześniej-awaria maszyny, nikt nie poinformował żadnego z pasażerów o tym fakcie, co spowodowało dantejskie sceny na lotnisku. Jako formę pomocy LOT zaproponował podwiezienie na stację PKP) 
esposa 15 sierpnia 2021 12:38
Miła obsługa 
Bardzo drogi bilet przy najniższej klasie ECONOMY.
Samolot wysłużony. W bilecie economy za 1600zł (najtańszy) oczekiwałabym czegoś więcej niż kubeczek wody, mini batonik i mini drożdżówka ze szpinakiem/jabłkiem.
Bardzo miłe stewardessy na pokładzie. Bardzo późna odprawa przed lotem do Polski przy skomplikowanych procedurach bezpieczeństwa...może być ciężko zdążyć do bramki. 
biochemik 25 stycznia 2018 16:04
Posiłek na powrotnym locie z meksykańskiego cateringu dużo smaczniejszy niż w trakcie lotu z Warszawy, dużo smaczniejsza kanapka, dobra treściwa z kurczakiem i zieleniną, a nie jak w locie do z cienkim plasterkiem wędliny lub sera i grubą suchą bułką. 
niektóre panie steawardessy mam wrażenie, że źle czują się w swojej pracy, nie są miłe, są tam jak za karę i pasażerowie muszą to znosić. 
Killer2014 1 lipca 2014 14:27
Bezpośredni lot WAW->NYC 8h 30min
Wygodny samolot Boeing 787 Dreamliner
Możliwość odprawy On-Line 
Długi czas rozpatrywania reklamacji
Reklamacje nie są rozpatrywane dokładnie i rzetelnie, odmowa nie jest uzasadniona - Linia przyznaje się do błędu i podkreśla że cały czas pracują nad poprawa serwisu ale winy swojej w tym nie widzą.....Mało - konkurencyjne ceny
Opóźnienia lotów
 
JakubS 10 maja 2019 22:16
Bardzo miły i doświadczony personel. Samolot jest bardzo komfortowy i posiada dużą ilość miejsca na nogi oraz gniazdka elektryczne. 
Bardzo sporym minusem jest podły serwis pokładowy, pasażer dostaje jakiś mikroskopijny batonik + woda/kawa/herbata. Rozumiem cięcie kosztów, ale chyba czas kryzysu już się skończył. Z tego powodu częściej wybieram Lufthansę. 
Adrian Dana 24 lutego 2017 17:37
Loty na trasie WAW-TLL-WAW Boeingiem 787 Dreamliner oraz lot na trasie WAW-WRO Bombardierem Dash 8.
+miły personel pokładowy na wszystkich rejsach +specjalne menu na rotacji WAW-TLL-WAW +upominki na rotacji WAW-TLL-WAW +możliwość wzięcia herbaty na trasie WAW-WRO 
-wszystkie rejsy opóźnione o około 10-15 minut 
Robmal 31 grudnia 2019 13:23
Jestem pozytywnie zaskoczony LOTem. Widać, że nastąpiła zmiana serwisu. Na trasie WRO-WAW była również dostępna kawa. W locie do BCN dostaliśmy czekoladowego Mikołaja i drożdżowkę. Oraz oczywiście napoje do wyboru między sokami, wodą, kawą i herbatą. 
Czasem jednak ceny są zbyt wysokie. 
biochemik 25 stycznia 2018 15:53
W miarę wygodne siedzenia, choć jak zwykle dla osób wysokich ciut przykrótkie.
Przelot punktualnie i bez przeszkód. 
Nieuprzejme sfochowane steawardessy.
Jedzenie niesmaczne, nie promujące smacznej polskiej kuchni, kanapki podane suche i z bardzo ubogim wkładem. 
sikora_amek 10 września 2016 20:12
Komfortowy samolot.
Wszystkie zalety/wady znajdują się w poprzednich lotach z tych lotnisk/ linii lotniczych. 
Niemiła obsługa.
Opóźnienie 1.5h.
Wszystkie zalety/wady znajdują się w poprzednich lotach z tych lotnisk/ linii lotniczych. 
Gość 16 września 2015 11:09
Bilety zakupione w biurze PLL LOT, za gotówkę, fizycznie otrzymane do ręki. Przed lotem okazuje się - brak w systemie -. (noc, w obcym państwie, zero kontaktu z firmą). Konieczny zakup. Reklamacja na zasadzie "zbywania". 
Gość 9 stycznia 2016 11:59
Dobre jedzenie,darmowa kawa,soki etc bez ograniczeń (trasa Waw NY Jfk) ,super samolot Dreamliner, start punktualny -u mnie były same plusy. W maju 2016' też będę leciała LOT-em Waw Ny zobaczymy jak bedzie 
Dla mnie brak 
Damian Marek Szkałuba 16 czerwca 2018 19:46
Normalna linia lotnicza, bez szału. Nie na super plus ale też i nie na minus. Woda za darmo + prince polo reszta płatna. Miła obsługa, czyste nowe samoloty. 
Mogłoby być troche taniej, aczkolwiek to nie jest low coast. 
migot 9 lutego 2014 16:37
Zdarzają się dobre oferty lotów (ceny) - z bagażem rejestrowanym
 
Niesmaczne jedzenie na trasach średniej długośći (WAW- TEL AVIV) - jedna sucha buła z pastą jajeczną...
Opóźnienie z powodu overbookingu... 
hubi 15 kwietnia 2024 23:05
Prz okazji tego lotu okazało się, że linia nie mogła zapewnić wszystkim pasażerom miejsca w samolocie i przed boardingiem szukane chętnych do zmiany planów. 
Maktravel 25 grudnia 2013 12:18
Pomimo iż mieliśmy zarezerwowany inny posiłek niż standardowy (który został zlikwidowany na tej trasie) nie zapytano nas i nie zaproponowano tego posiłku 
JakubS 10 maja 2019 22:21
Znakomity serwis pokładowy - mam tutaj na myśli bardziej doświadczoną część personelu, młodsza część rodem z czarteru. 
Słaby poczęstunek. 
esposa 1 lipca 2016 09:00
Komfort samolotu 
Nie zapomnę tego lotu. Niestety dzięki dłuuugiemu włosowi blondyny, ktora pakowała posiłki dla pasażerów. Obżydliwość 
cyryl99 30 października 2018 20:45
tania 
z powodu strajku nie wiadomo, czy lot dojdzie do skutku
catering za pieniądze, w cenie biletu tylko woda i wafelek
spóźnienia